fbpx
 

Kursy i szkolenia

Kurs malarz - piaskarz

Dla początkujących

Podstawowym celem kształcenia jest nabycie umiejętności techniki malowania i piaskowania oraz obsługi urządzeń lakierniczych w tym umiejętności oceny jakości malowanej powłoki.

Kurs malarz - piaskarz

Dla zaawansowanych

Kurs przyspieszony jest przeznaczony dla osób, które posiadają już doświadczenie i chcą zdobyć certyfikat potrzebny do zatrudnienia.
Cały program szkolenia oraz cenę ustalamy indywidualnie z uczestnikiem, po tym jak poznamy jego doświadczenie i umiejętności w dziedzinie malowania i piaskowania.

Kurs Norsok M-501 + EPOXY

Kurs przedstawia podstawy procesów korozyjnych, technologii farb, wpływ mikroklimatu, przygotowania powierzchni i metod aplikacji na jakość zabezpieczeń antykorozyjnych.

Kurs Chartek 7

Teoria + praktyka

Kurs przedstawia podstawy procesów korozyjnych, technologii farb, wpływ mikroklimatu, przygotowania powierzchni i metod aplikacji na jakość zabezpieczeń antykorozyjnych i przeciwpożarowych. Kurs przeznaczony dla malarzy przemysłowych wykonujących zabezpieczenia antykorozyjne powłokami malarskimi na projektach onshore i offshore w Polsce i za granicą.

Szkolenie technik linowych

Wszystkie stopnie

Szkolenie dedykowane dla osób mających wykonywać prace przy użyciu technik linowych (metod alpinizmu przemysłowego). Cele szkolenia to przybliżenie informacji z zakresu przepisów prawnych, BHP, i przedstawienie obowiązków oraz nauka doboru i stosowania sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości.

Kurs TPP

Praktyka

Trening przygotowawczy na platformy (TPP) - Kurs praktyczny przygotowujący do egzaminu wstępnego na platformy offshore i stocznie

Myjki ciśnieniowe do 3000 bar

+ hydroblasting

Kurs ma na celu poznanie teoretycznych podstaw metod czyszczenia wysokociśnieniowego oraz nabycie umiejętności praktycznych doboru właściwej technologii czyszczenia dla danego obiektu i zastosowania jej. Kładziemy szczególny nacisk na praktykę, pracujemy na nowoczesnym sprzęcie
przestrzegając bardzo restrykcyjnych norm i przepisów BHP.