O nas

O NAS

Od ponad 26 lat działamy w branży budowlanej na terenie Polski oraz całej Europy.
Przez ten czas przeprowadziliśmy ponad 100 renowacji obiektów zabytkowych, zakończyliśmy z sukcesem ponad 70 projektów związanych z antykorozją stali i betonu m.in. Kopalnia Julia w Wałbrzychu oraz wiele skomplikowanych i innowacyjnych renowacji dla inwestorów prywatnych.
Często są to inwestycje mieszane – renowacja zabytkowej tkanki budowlanej wraz z renowacją zabytkowych konstrukcji stalowych.
Zdobyte w ten sposób doświadczenie oraz cały czas towarzyszącą nam pasję pragniemy przekazać dalej – tworząc i szkoląc nowych specjalistów.
Tak więc od ponad 14 lat szkolimy w zakresie antykorozji m.in. przygotowanie powierzchni – mycie i piaskowanie, malowanie antykorozyjne oraz techniki zabezpieczeń linowych.
Od ponad 3 lat organizujemy szkolenia NORSOK M-501. Certyfikat International – który otrzymują kursanci po naszych szkoleniach – jest uznawany nie tylko w Norwegii ale i na całym świecie.
Od około roku, jako jedyni w Polsce organizujemy szkolenie z aplikacji Chartek 7! 

POZNAJ NASZ ZGRANY ZESPÓŁ!

Tak naprawdę każdą firmę reprezentuje grono osób. To zespół po części stoi za sukcesami.
Warto więc pokazać członków – bez względu na to, czy jest ich kilku, czy kilkudziesięciu.

Jesteśmy zgranym zespołem młodych ludzi, których łączy pasja i zaangażowanie we wszystko co robimy.
Wierzymy, że dokładność i sumienna praca oraz nastawienie na skuteczne działanie są kluczem do sukcesu.

Poznaj każdego z nas.

Projekt bez tytułu (10)

Poza pracą interesuję się wspinaczką, sportową eksploracją jaskiń i jazdą terenową offroad.

Jarosław Mateja

Prezes Zarządu - Sprawuję kontrolę kierowniczą nad całokształtem działalności. Koordynuję i kontroluję pracę swoich pracowników. Reprezentuję spółkę na zewnątrz i zajmuję się utrzymywaniem dobrych relacji ze strategicznymi kontrahentami.
3456789

Iwona Mateja

Certyfikowany Project Manager - Dyrektor ds. Rozwoju
Laura

Poza pracą interesuję się wspinaczką, sportową eksploracją jaskiń oraz astronomią. Lubię kreatywnie spędzać czas z moimi dziećmi.

Laura Bodnar

Prokurent - Reprezentuję firmę przed kontrahentami, firmami oraz Urzędami. W firmie kieruję również całym biurem, nadzoruję prace administracyjno-biurowe, planuję i kontroluję koszty funkcjonowania biura i jestem odpowiedzialna za prawidłowy przepływ informacji w firmie.
Dominika a

Poza pracą interesuję się fotografią, w wolnym czasie lubię gotować, latem uwielbiam spędzać czas nad jeziorem i opalać się całymi dniami 😉

Dominika Kostorz

Specjalista ds. organizacji szkoleń - W firmie zajmuję się głównie obsługą administracyjno-organizacyją szkoleń, kontaktem mailowym i telefonicznym z uczestnikami szkoleń oraz współpracuję z wykładowcami szkoleń. Zajmuję się również opracowaniem i prowadzeniem kampanii medialnych, a więc najogólniej rzecz biorąc kreowaniem wizerunku firmy oraz jej produktów, opracowuję materiały reklamowe oraz przygotowuję akcje promocyjne, wspieram dział sprzedaży.
Sara

Poza pracą poświęcam czas na naukę angielskiego, lubię tańczyć i rysować uwielbiam zakupy oraz nowinki kosmetyczne i makijażowe, kocham koty!

Sara Gruchel

Specjalista ds. administracji - Jestem odpowiedzialna za funkcjonowanie administracji w firmie, przygotowywanie statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów dla księgowości, pomagam w codziennych pracach biura. Dbam o właściwe warunki przechowywania i archiwizowania dokumentów firmowych. prowadzę ewidencję czasu pracy, urlopów. Przyjmuję, rejestruję i wysyłam korespondencję.
aweYGAW

Poza pracą aktywnie spędzam czas na siłowni, uwielbiam gotować i spędzać czas ze znajomymi.

Jagoda Borek

Specjalista ds. Obsługi Klienta - W firmie głównie zajmuję się pozyskiwaniem nowych klientów, kontaktuję się z firmami z dziedziny antykorozji. Buduję dobre relacje z firmami oraz aktywnie sprzedaję szkolenia. Tworzę oferty mailingowe oraz bazy danych.
Projekt bez tytułu (5)

Poza pracą uwielbiam pomagać ludziom, jestem ratownikiem w Polskim Czerwonym Krzyżu. Wolny dzień lubię spędzać aktywnie, częste wyprawy w góry, oraz podróże małe i duże. Kocham wszystkie zwierzęta!

Katarzyna Bajda

Specjalista ds. Dofinansowań - W firmie głównie zajmuje się sprawami związanymi z dofinansowaniem szkoleń dla kursantów. Kontaktuję się z odpowiednimi instytucjami, urzędami , następnie wypełniam odpowiednie wnioski by każdy uczestnik otrzymał dofinansowanie na nasze szkolenia. Dodatkowo tworzę bazy danych oraz pomagam w bieżących pracach biurowych.
Wojtek L

Moim hobby jest wędkarstwo oraz jazda na krosie. Poza tym interesuje się wszystkimi nowinkami motoryzacyjnymi oraz tuningiem samochodowym. Lubię również brać udział w zlotach samochodowych typu MTM LUB llllegale NIGHT KIELCE.

Wojciech Laskowski

Instruktor - Współpracuję z firmą Synergis BDT. Uczę zawodu malarza w antykorozji od strony praktycznej pokazując wiele potrzebnych technik i metod obsługi sprzętu. Przekazuje niezbędną wiedzę na temat zawodu oraz doradzam jak znaleźć pracę za granicą.

NASZE CERTYFIKATY!

Mamy to‼️😍
W końcu do nas dotarł‼️ ➡️ Certyfikat ISO 9001:2015 ‼️❤️
Stale dbamy o to aby nasi kursanci wychodzili od nas z jak największą dawką wiedzy ❤️
Mając na uwadze ciągłą poprawę jakości świadczonych usług w naszej firmie opracowano i wdrożono system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001.
Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001 jest najbardziej uznanym standardem zarządzania przedsiębiorstwem i potwierdza, że usługi szkoleniowe i doradcze świadczone przez naszą firmę pozostają zgodne z odpowiednimi normami i spełniają wysokie standardy jakości.

GDZIE SZKOLIMY?

  • Szkolenie teoretyczne Malarz- Piaskarz odbywa się w naszym oddziale w Zabrzu ul. Karłowicza 10 – budynek Zakładu Elektroniki Clan- przy którym dostępny jest parking dla kursantów.
  • Praktyka odbywa się na naszej hali w Bytomiu ul. Wysoka 2 oraz w zaprzyjaźnionej dawnej Kopalni Ludwik w Zabrzu, przy szybie kopalnianym.
  • Szkolenie teoretyczne NORSOK M 501 odbywa się we współpracujących hotelach:
    w Chorzowie  Hotel Arsenal Palace
    w Gdańsku  Hotel Amber
  • Szkolenie Chartek 7 odbywa się w Warszawie Hotel Twins.